"UAB ,,Blue solutions" specialistai sėkmingai įdiegė MS Dynamics AX 2009 sistemą. UAB ,,Officeday" įmonėje, integravo šią sistemą su internetine parduotuve bei logistikos programa Vision 5. Šiuo metu vykdoma projekto plėtra į SIA ,,Officeday Latvia" imonę.
Rekomenduojame UAB ,,Blue Solutions" įmonę kaip aukštos kvalifikacijos specialistų komandą ir patikimą partnerę."

Tomas Mačernis
Generalinis direktorius

 

Patvirtiname, kad UAB „Blue solutions“ specialistai sėkmingai įdiegė MS DYNAMICS AX 2009 sistemą UAB „Eoltas“ įmonėje.
Projekto metu buvo sukurta verslo planavimo, valdymo ir analitikos sistema, leidžianti realiame laike stebėti ir valdyti įmonėje vykstančius verslo procesus. Sistema įdiegta nutolusiuose padaliniuose, integruota su parduotuvėse esančiais kasos aparatais. Šiuo metu vykdoma projekto plėtra į kitas grupės įmones Lietuvoje ir Latvijoje.
Rekokmenduojame UAB „Blue solutions“ įmonę kaip didelę patirtį sukaupusių specialistų komandą ir pasitikėjimo vertą partnerį.

 

 

UAB "Eoltas" Informacinių technologijų skyriaus vadovas Marijus Montvilas

 Paslaugos

Paslaugų sektorius kaip visada užima labai svarbią vietą Lietuvos, Europos ir Pasaulio ekonomikoje. Statistika rodo, kad net 70% BVP sukuria būtent paslaugų įmonės. DnB analitikų banko duomeninis šį sektorių nedaug paveikė ir ekonomikos krizė. Kita vertus Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) atliktų tyrimų rezultatai rodo jog Lietuvos darbo našumo rodikliai yra vieni žemiausių Europoje, žemiausi Baltijos šalyse. Tai reiškia jog darbo našumo didinimas šiame sektoriuje daro didelę įtaką tiek konkurencinėje šalies aplinkoje, tiek ir šalies ekonomikai aplamai.
 
 
Dėl to kreipiame ypatingą dėmesį kurdami savo produktų portfelį – daugelis jame esančių produktų, patirtis, kompetencija labai svariai stiprinama šioje srityje.
 
Daugelis mūsų šio sektoriaus klientų, iškėlę tikslus optimizuoti veiklą net ir ekonomikos nuosmūkio sąlygomis, jau pajuto naudą skyrę lėšas optimizuoti procesus, įdiegti verslo valdymo (VVS) ar net informacines sistemas (IS) būtent šiuo metu, kai mažesnis užsakymų intensyvumas, kai galima sukaupti energiją spurtui po krizės.
 
Savo kompetencijas kreipiame į sprendimų, produktų paiešką, norėdami suteikti pačias progresyviausias veiklos galimybes šios srities įmonėms.
 
Projektų valdymu savo veiklą grindžiančios, Logistikos, Transporto, Prekybos įmonės visada yra mūsų veiklos kryptis. Visada mes su jomis randame bendrą kalbą, bendrus sprendimus, vykdome sėkmingus projektus ir atnešame maksimalią naudą klientui.
 

Mūsų patirtis šioje srityje leis rasti geriasią kelią, kuris jūsų verslą padarys sėkmingu ir tvariu.