Susisiekite su mumis

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Įmonė / Įstaiga

Žinutė*

* užpildyti būtina.

 
 
Microsoft Office ir Microsoft Dynamics AX tarpusavio integracija realiu laiku.
 
Atlas programinė įranga suteikia galimybę vykdyti Microsoft Dynamics AX ir Microsoft Office sistemų tarpusavio integraciją realiu laiku. Atlas – labai inovatyvi programinė įranga, suteikianti Jums galimybes lengvai kurti sudėtingas ataskaitas ir užklausas, panaudoti jau sukurtas formas sujungiant su duomenimis, esančiais ERP sistemoje Microsoft Dynamics AX. Tuo pačiu metu Atlas suteikia galimybę naudoti lengvus ir saugius būdus įkeliant į Microsoft Dynamics AX duomenų žurnalus, biudžetus, užsakymus, tabelius ir kitus duomenis. Atlas didina produktyvumą ir skatina bendradarbiavimą suteikdamas geresnę prieigą prie verslo informacijos ir vizualumą naudojant Microsoft Office.
 
Kodėl verta rinktis Atlas?
 
Pasaulyje pirmaujantis Microsoft Dynamics AX programinės įrangos verslo sprendimas
Microsoft Dynamics AX Atlas yra tarptautiniu mastu pripažinta programinė įranga, turinti 2200+ instaliacijų visame pasaulyje ir naudojama įvairiomis kalbomis. Atlas palaiko Microsoft Dynamics AX 2012 R2, 2012 FP, 2012, 2009, 4.0, Axapta 3.0 ir Axapta 2.5 programines įrangas, be to, yra lanksčiausios integracijos tarp Microsoft Office ir  Microsoft Dynamics AX sistemų programinė įranga.
 
Suteikia galimybę pasirinkti kaip ir kur Microsoft Dynamics AX sistema bus naudojama įmonėje
Atlas programinė įranga suteikia galimybę matyti kitokį Microsoft Dynamics AX sistemos vaizdą - pažįstamą Microsoft Office vartotojams, atlaisvina kai kuriuos vartotojus nuo būtinybės įsigyti brangias ERP sistemos darbo vietas ir leidžia sistemos duomenimis naudotis įprastoje Microsoft Office aplinkoje. Taip pat Atlas suteikia Jūsų įmonei naują ir patogų būdą pristatyti ataskaitas, analizuoti ir kelti informaciją į sistemą ar iš jos.
 
Savarankiškumas – tai laiko ir išlaidų sumažinimas
Atlas programinė įranga priklauso Microsoft Office sistemai ir yra glaudžiai į ją integruota. Patirtis dirbant įprastoje Microsoft Office aplinkoje leis Jums greitai pasiekti aukštą produktyvumo lygį. Per kelias minutes galite parengti ataskaitas, klausimynus bei įkelti dokumentų originalus. Atlas orientuota į galutinį vartotoją, t.y. Jūs galite atlikti daugiau veiksmų nereikalaujant IT ar programinės įrangos programavimo resursų. Lengvas ir patogus duomenų pritraukimas į MS Excel, Word, PowerPoint ir Outlook reiškia paprastesnį būdą Jums operatyviai pasiruošti prezentacijoms, išsiųsti atnaujintus duomenis laišku, atvaizduoti ataskaitose ar Excel formose platesnę analizę.
 
Vienintelis verslo sprendimas visos įmonės ataskaitų ruošimui
Atlas supranta Microsoft Dynamics AX, todėl jis leidžia Jums rengti ataskaitas iš bet kurio modulio. Atlas net gi palaiko Application Object Tree (AOT) viduje atliktus pakeitimus, todėl bus atsižvelgta į bet kokias sistemos modifikacijas ar duomenų papildymus. Jūs galite nusistatyti informacijos gilinimo ar apibendrinimo sekas savarankiškai, įgalindami duomenis analizuoti labai lanksčiai.
 
Ne mažiau svarbu yra tai, jog Jūs Atlas pagalba galite dabar naudojamas Excel formas pasidaryti nuolat atnaujinamas pagal ERP sistemos duomenis, taigi, dabar įprastas ataskaitų procesas Jums nesukels jokių problemų, jis tiesiog nepasikeis, tačiau Jūs taupysite ypač daug laiko surinkdami duomenis ir juos pateikdami. Ataskaitos bus operatyvios, prasmingos ir patogios.
 
Tikslus ataskaitų formavimas pagerina sprendimų priėmimo kokybę
Ataskaitos, formuojamos realiu laiku, leidžia Jums labai operatyviai priimti argumentuotus sprendimus. Sutaupomos investicijos brangioms darbo vietoms ERP sistemoje. Jūsų esamiems dokumentams nereikia jokių pakeitimų, juos reikia tik aprašyti Atlas priemonėmis.